בגדי מיגון בעבודה - הגנה מירבית


יש חשיבות גבוהה לבגדי מיגון בעבודה. בבגדי מיגון משתמשים עובדים בכל המפעלים והתעשיות השונות בארץ ובעולם. הבגדים מגנים על העובדים במהלך יום העבודה שלהם והם יכולים למנוע פציעות חמורות. גם אם מדובר בסוג עבודה שמתעסקים בו עם ציוד כבד או אם זאת עבודה הכוללת שימוש בכלים בטמפרטורות גבוהות מאוד.לכל תחום עבודה מותאם ביגוד המגן על העובד בהתאם, הבגד מלווה את העובד לאורך כל יום העבודה. ישנם כל מיני סוגים של בגדי מיגון והם עשויים מחומרים שונים עמידים וחזקים מאד, אשר הופכים את הבגדים לחסינים. הביגוד עומד בתקנים מחמירים מאוד בשביל לאפשר לעובד סביבת עבודה בטוחה.

כמה דוגמאות לסוגים שונים של ביגוד מגן:

סרבל חד פעמי – זהו סרבל העשוי מפוליאוריתן הסרבל אטום לחלוטין לאחר סגירתו. הוא כולל כובע המגן ותפקידו החשוב הוא למנוע חדירה של חומרים רעילים לגוף. הסרבל נוח  וקל וניתן להתהלך איתו בצורה חופשית במהלך העבודה. הסרבל מגיע במידות שונות,והוא מתאים לתחום הרפואה, הריסוס, הניקיון, האלקטרוניקה וכד'.

 

מגני ידיים מעור – אלו מגנים מיוחדים המתאימים לתחומי מקצוע כגון: רתכים, שצריכים להגן על הזרועות שלהם בזמן העבודה. מגנים אלו מכסים את כל הזרוע, והם נוחים מאוד וקלים ללבישה. הם עשויים מעור והם מתאימים לכל מידה העובי שלהם מאפשר הגנה טובה ומרבית לעובד.

 

בגדים מעכבי בערה – ישנם שני פריטים, שכדאי שיהיו לכל איש מקצוע הנחשף לטמפרטורות גבוהות במהלך עבודתו. הבגדים עשויים  100% כותנה ויש להם תוספת של סיבי פחם שהם מעכבים בערה. בגדים אלו אינם שוקלים הרבה, הם קלים מאד ונוחים ללבישה. 

מידע מקצועי שיכול לעזור

בגדי מיגון בעבודה - הגנה מירבית

יש חשיבות גבוהה לבגדי מיגון בעבודה. בבגדי מיגון משתמשים עובדים בכל המפעלים והתעשיות השונות בארץ ובעולם....

קרא עוד...

נעלי עבודה למטבח

בכל מקום עבודה המכבד את עצמו יש ליצור תדמית אחידה של העובדים. כל שכן כשמדובר במטבחים, גם שם יש ליצור תדמית לעובדי המטבח, תדמית שתציג ניקיון וסדר וכמובן לשים דגש על בטיחות.

קרא עוד...

נעלי בטיחות מקצועיות בסביבת העבודה

נעלי בטיחות זה כלל חשוב וראשון בעבודה וזה לא חשוב אם היית רתך או פועל בניין או נגר או עובד במפעל כימי....

קרא עוד...

בגדי עבודה ייצוגיים

כיום בעלי חברות וכן מפעלים ונותני שירות שונים מקפידים על בגדי עבודה יצוגיים בשביל העובדים שלהם. בגדי העבודה שהיו נהוגים בעבר, אפורים וכהים מוחלפים בבגדי עבודה נוחים......

קרא עוד...
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA