האחים כהן בע"מ שיווק בגדי ונעלי עבודה

האחים כהן בעמ שיווק בגדי ונעלי עבודה

האחים כהן מייצרים ומשווקים בגדי עבודה, נעלי עבודה ומוצרי בטיחות ברמה גבוהה למגוון רחב של מפעלים, עסקים וחברות מכל התחומים, ובעלי ניסיון של יותר מ-25 שנה בתחום. מוצרי ההלבשה וההנעלה שלנו למגזר העסקי והתעשייתי מיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר, מתוך מבחר גדול של בדים. לכל מוצר ניתן להוסיף רקמות או הדפסות – לפי בקשת הלקוח. בתחום הבטיחות אנו משווקים את מוצרי החברות המובילות בעולם, המתמחות בפיתוח וייצור מתקדם של מוצרי בטיחות מקצועיים בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

האחים כהן פועלים בבאר שבע מאז שנת 1988, ומספקים כל הזמנה באופן מיידי ובשיווק ישיר לכל לקוח: ניתן להזמין מאיתנו בגדי עבודה, נעלי עבודה ומוצרי בטיחות בהתאמה לצורכי כל עסק או מפעל.

האחים כהן ספקים בלעדיים של WORKER באזור הדרום.

 

המוצרים שלנו

·                בגדי ונעלי עבודה למפעלים ולמגזר התעשייתי: סרבלים, דגמ"חים, וסטים, כובעי הגנה, מגפי עבודה, נעליים ממוגנות ועוד.

·                ביגוד והנעלה לרופאים, אחיות וצוות רפואי.

·                בגדים ונעלי עבודה לעסקי הסעדה ואירוח: ביגוד לטבחים ולשפים, בגדים יוקרתיים למלצרים, מארחים וצוות ההנהלה.

·                ביגוד מיוחד לחורף: חרמוניות, שכפ"צים, מעילי טייסים ומבחר גדול של מעילים מסוגים שונים.

·                מוצרי בטיחות: אפודים, כובעים ומעילים זוהרים, משקפי מגן, כפפות מגן, קסדות בטיחות, מגיני פנים, אטמי אוזניים, אוזניות אטומות לרעש ועוד.

·                מוצרים חד פעמיים: כפפות, סרבלים, חלוקים, נשמיות (מסנני אוויר), כיסויי נעליים וכובעים חד פעמיים, וכן מוצרי נייר וכלים חד פעמיים.

 

נשמח לצרף גם אתכם לרשימה ארוכה של חברות, מפעלים ועסקים מרוצים, הנהנים באופן קבוע מיחס אישי, שירות מהיר ויעיל, וממוצרים איכותיים במיוחד. 

מידע מקצועי שיכול לעזור

בגדי מיגון בעבודה - הגנה מירבית

יש חשיבות גבוהה לבגדי מיגון בעבודה. בבגדי מיגון משתמשים עובדים בכל המפעלים והתעשיות השונות בארץ ובעולם....

קרא עוד...

נעלי עבודה למטבח

בכל מקום עבודה המכבד את עצמו יש ליצור תדמית אחידה של העובדים. כל שכן כשמדובר במטבחים, גם שם יש ליצור תדמית לעובדי המטבח, תדמית שתציג ניקיון וסדר וכמובן לשים דגש על בטיחות.

קרא עוד...

נעלי בטיחות מקצועיות בסביבת העבודה

נעלי בטיחות זה כלל חשוב וראשון בעבודה וזה לא חשוב אם היית רתך או פועל בניין או נגר או עובד במפעל כימי....

קרא עוד...

בגדי עבודה ייצוגיים

כיום בעלי חברות וכן מפעלים ונותני שירות שונים מקפידים על בגדי עבודה יצוגיים בשביל העובדים שלהם. בגדי העבודה שהיו נהוגים בעבר, אפורים וכהים מוחלפים בבגדי עבודה נוחים......

קרא עוד...
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA